Movember czyli listopad miesiącem troski o zdrowie mężczyzn.

O nas

Autor: , dodany 10 sierpnia 2017r.

Ideanazdrowie.com  to portal informacyjny poświęcony tematom medycyna i zdrowie człowieka.  Chcemy przybliżać Czytelnikom zagadnienia z tych szerokich obszarów w sposób przystępny i odpowiedzialny.
Naszym celem jest dostarczanie nie tylko ciekawostek, ale przede wszystkim sprawdzonych, rzetelnych informacji, publikacja fachowych opinii,  a w efekcie polemika z poglądami nie mającymi pokrycia w doświadczeniu i wiedzy naukowej.
Rozprawiając się z mitami chcemy walczyć ze zjawiskami szkodliwymi zarówno dla środowiska lekarskiego, jak i pacjentów, czyli potencjalnie wszystkich Nas. Przedstawiamy nowości w leczeniu, farmakologii i suplementacji oraz technologiczne innowacje mające wpływać na dobrostan zdrowotny oraz poprawiać jakość życia chorym.
Portal Ideanadrowie.com prowadzą dziennikarze, lekarz, psycholog i seksuolog, a swoją wiedzą i doświadczeniem wspierać nas będą specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetycy, fizjoterapeuci, logopedzi i inżynierowie.

Zapraszamy do lektury i współpracy.

Zespół Idea na Zdrowie

 

pozostałe nasze serwisy

Sport to zdrowie i energia.  IdeaSport to nasza propozycja dla aktywnych: nauka pływania dla początkujących i zaawansowanych, fizjoterapia i dogoterapia.

Co w świecie innowacji i nowoczesnych technologii piszczy, co można z tego wyciągnąć i jakie wynikają z tego
zagrożenia dla człowieka.
Telekomunikacja fachowo i bezkompromisowo.
Obiektywnie i bez cenzury!
Serwis w przygotowaniu

Motomaniacy o pojazdach na kołach i kółkach!
KLASYCZNE, stare i nowe, diesle, benzynowe i hybrydy, na dwóch i czterech kołach.
Serwis w przygotowaniu