Warning: Use of undefined constant script_loader_tag_handle - assumed 'script_loader_tag_handle' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/grupaidea/domains/ideanazdrowie.com/public_html/wp-content/plugins/pixabay-images-gallery/pixabay-images-gallery.php on line 30
O nas - Idea na zdrowie | Idea Group

Movember czyli listopad miesiącem troski o zdrowie mężczyzn.

O nas

Autor: , dodany 10 sierpnia 2017r.

Ideanazdrowie.com  to portal informacyjny poświęcony tematom medycyna i zdrowie człowieka.  Chcemy przybliżać Czytelnikom zagadnienia z tych szerokich obszarów w sposób przystępny i odpowiedzialny.
Naszym celem jest dostarczanie nie tylko ciekawostek, ale przede wszystkim sprawdzonych, rzetelnych informacji, publikacja fachowych opinii,  a w efekcie polemika z poglądami nie mającymi pokrycia w doświadczeniu i wiedzy naukowej.
Rozprawiając się z mitami chcemy walczyć ze zjawiskami szkodliwymi zarówno dla środowiska lekarskiego, jak i pacjentów, czyli potencjalnie wszystkich Nas. Przedstawiamy nowości w leczeniu, farmakologii i suplementacji oraz technologiczne innowacje mające wpływać na dobrostan zdrowotny oraz poprawiać jakość życia chorym.
Portal Ideanadrowie.com prowadzą dziennikarze, lekarz, psycholog i seksuolog, a swoją wiedzą i doświadczeniem wspierać nas będą specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetycy, fizjoterapeuci, logopedzi i inżynierowie.

Zapraszamy do lektury i współpracy.

Zespół Idea na Zdrowie