Warning: Use of undefined constant script_loader_tag_handle - assumed 'script_loader_tag_handle' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/grupaidea/domains/ideanazdrowie.com/public_html/wp-content/plugins/pixabay-images-gallery/pixabay-images-gallery.php on line 30
Polityka prywatności - Idea na zdrowie | Idea Group

Movember czyli listopad miesiącem troski o zdrowie mężczyzn.

Polityka prywatności

Autor: , dodany 26 września 2016r.

1. Wydawcą Serwisu dostępnego pod adresem http://www.ideanazdrowie.com i stronami podrzędnymi (dalej Serwis) jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą (dane udostępniamy w uzasadnionych wypadkach na życzenie). Użytkownicy korzystając z zasobów Serwisu (dalej Użytkownicy) akceptują obowiązujące w Serwisie zasady gromadzenia i przetwarzania informacji zwane dalej „Polityką prywatności”.

2. Do wszystkich publicznych zasobów serwisu można uzyskać dostęp bez potrzeby podawania jakichkolwiek danych użytkownika.

3. Systemy informatyczne Serwisu w trakcie wizyty Użytkownika w Serwisie automatycznie zbierają i przetwarzają informacje generowanie przez urządzenia Użytkowników, takie jak np. adresy IP, lokalizację terminala, sposób korzystania z serwisu, a także typ przeglądarki, czy systemu operacyjnego. W systemach, którymi dysponujemy zbierane są także różnego rodzaju informacje demograficzne. Wszystkie powyższe dane mogą być wykorzystane do zarządzania i poprawą funkcjonowania naszego Serwisu, ale również do celów komercyjnych: pozyskiwania reklamodawców i partnerów merytorycznych.

4. Wszystkie informacje uzyskiwane przez systemy Serwisu są agregowane do ogólnej postaci statystycznej. Nie ingerujemy w prywatność naszych Użytkowników i nie udostępniamy zindywidualizowanych danych o Użytkownikach stronom trzecim, o ile nie są to uprawnione na mocy prawa Rzeczpospolitej Polskiej organa państwa.

5. Systemy informatyczne Serwisu zapisują w pamięci terminala Użytkownika pliki cookies w celu optymalnego działania i wyświetlania zasobów Serwisu na terminalu.

6. Dane Użytkowników podane w korespondencji z Serwisem traktowane są jak prywatna korespondencja i nie są gromadzone w żadnym zbiorze, nie są przekazywane stronom trzecim, a służą tylko wymianie korespondencji z Użytkownikiem.

7. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany „Polityki Prywatności” w przyszłości. O takich przypadkach będziemy informować Użytkowników za pośrednictwem strony głównej Serwisu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function get_data() on null in /home/grupaidea/domains/ideanazdrowie.com/public_html/wp-content/plugins/social-pug/inc/functions.php:718 Stack trace: #0 /home/grupaidea/domains/ideanazdrowie.com/public_html/wp-content/plugins/social-pug/inc/tools/share-inline-content/functions-frontend.php(362): dpsp_get_svg_data_for_networks(Array) #1 /home/grupaidea/domains/ideanazdrowie.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(303): Mediavine\Grow\Frontend_Content->localize_icon_svg_data(Array) #2 /home/grupaidea/domains/ideanazdrowie.com/public_html/wp-includes/plugin.php(189): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #3 /home/grupaidea/domains/ideanazdrowie.com/public_html/wp-content/plugins/social-pug/inc/class-frontend-data.php(53): apply_filters('mv_grow_fronten...', Array) #4 /home/grupaidea/domains/ideanazdrowie.com/public_html/wp-content/plugins/social-pug/inc/class-frontend-data.php(95): Mediavine\Grow\Frontend_Data->get_data() #5 /home/grupaidea/domains/ideanazdrowie.com/public_h in /home/grupaidea/domains/ideanazdrowie.com/public_html/wp-content/plugins/social-pug/inc/functions.php on line 718